صنایع تولید کننده انواع نخ PP و رافیا به دلیل حساسیتهای بالای فرایندی و تکنولوژیکی و استانداردهای حاکم بر محصولات آن مستربچ های مورد تایید را به کیفیتهای بالا محدود کرده اند. این مستربچ ها در مصارف گوناگون بسته به نوع محصول، ضخامت و کاربرد آن مورد مصرف قرار گرفته و می توانند سبب ایجاد رنگ مطلوب، بهبود کیفیت و خواص مکانیکی محصول، تسهیل در فرآیند تولید و در اکثر موارد کاهش قیمت تمام شده محصول گردند.

مستربچ های پرکننده کربنات کلسیم
کامپاند های کربنات کلسیم شرکت نوین بسپار سازه حاوی درصد بالایی از کربنات کلسیم میکرونیزه و پوشش دار با خلوص بالا می باشند که با پلی پروپیلن و افزودنی های ویژه از طریق اختلاط مذاب جهت مصرف در صنعت گونی بافی تولید شده اند. این مستربچ ها حین تولید نخ به پلیمر اضافه شده و از طریق جایگزینی بخشی از رزین پلیمری ضمن ایجاد صرفه اقتصادی، باعث بهبود خواص فیزیکی و مکانیکی نیز می شوند. امروزه رقابت در عرصه کیفیت به سمت افزایش مصرف فیلر در نخ نهایی می باشد که شرکت نوین بسپار سازه با بهره مندی از مواد اولیه با کیفیت و نیز طراحی فرمولاسیون مناسب امکان استفاده بیشتر از این مستربچ را در این صنعت فراهم کرده است.
در تولید گونی های بسته بندی عمدتا مستربچ های سفید نیز مصرف می شود که در این حوزه محصولات شرکت نوین بسپار سازه با توجه به درخواست مشتری در گریدهای مختلفی از نظر درصد تیتان ارائه میگردد.

مستربچ های افزودنی ویژه رافیا و کیسه پلی پروپیلن

در تولید نخ و کیسه پلی پروپیلنی افزودنی های مختلفی نیز وجود دارد که جهت تسهیل در فرآیند و بهبود کیفیت و جلوگیری از تخریب پلیمر حین تولید و کاربرد به آن اضافه می شوند. این افزودنی ها شامل موارد زیر می باشند و می توانند بسته به نوع تولید و نیز مشکلات مطرح شده توسط مشتریان ، به آنها پیشنهاد گردند:
در تولید جامبوبگ های PP معمولا مستربچ آنتی یووی مورد مصرف قرار میگیرد. گرید مستربچ آتی یووی شرکت نوین بسپار سازه جهت تولید این گونه از محصولات با کیفیت عالی ارائه میگردد.
مشتریانی که از افت خواص نخ خود که در نتیجه دمای بالای فرآیند و نیز استفاده از مواد بازیافتی است شکایت دارند می توانند از مستربچ آنتی اکسیدانت نوین بسپار سازه استفاده نمایند.
در تولید نخ وگونی های شفاف برای بسته بندی محصولات کشاورزی , افزودنی شفاف کننده شرکت نوین بسپار سازه بسیار موثر می باشد.

دیدگاه ها بسته شده است